WOOD EFECT PANEL

BOLIX WOOD EFFECT PANEL je živicovo-cementový panel určený na zhotovenie dekoračnej imitácie dreva.Produkt sa môže použiť na:- základnú (výstužnú) vrstvy vonkajších tepelnoizolačných systémov ETICS na báze polystyrénových EPS dosiek- minerálny podklad, napr.: betón, cementové, vápenno-cementové omietky,- povrch cementovláknitých, cementotrieskových dosiek pevne spojených s podkladom alebo s konštrukciouasnom dizajne stále dôležitejšiu úlohu.

BOLIX WOOD EFFECT PANEL sú hotové cementovo-živičné panely vystužené vláknami. Možno ich ľahko kombinovať s inými povrchovými materiálmi (napr. omietkou). Panely sú veľmi pružné, čo uľahčuje ich montáž na stenu a prekrytie drobných nedokonalostí podkladu. Okrem toho sa ľahko inštalujú – po nalepení na podklad sa prispôsobia podkladu. Panely sa dajú ľahko narezať podľa rozmerov budovy a architektonických prvkov.

S cieľom dosiahnuť čo najlepšiu reprodukciu dreva na fasáde vyvinula spoločnosť BOLIX špeciálnu technológiu WOOD MAPPING, ktorá umožňuje presnú imitáciu kresby skutočnej drevenej dosky. Výsledkom je, že každý panel má hlbokú a výraznú kresbu podľa vzoru skutočnej dosky. K dispozícii je 5 vzorov.

BOLIX WOOD EFFECT PANEL natierame lazúrou, ktorá je dostupná ažv desiatich farebných prevedeniach – od svetlého až po tmavé drevo. Intenzita odtieňa závisí od viacnásobného použitia lazúry.

 

2 verzie:

  • Standard: 16,7 cm x 200 cm
  • Slim: 8,2 cm x 100 cm a 8,2 cm x 200 cm
    5 vzorov (verzia standard) / 10 vzorov (verzia slim)
    10 štandardných farebných variantov
5 VZOROV: ROZMER 167x2000 mm + 10 VZOROV 82x2000mm
5 JEDINEČNÝCH VZOROV 167×2000 mm
10 JEDINEČNÝCH VZOROV ÚZKEJ DOSKY WOOD SLIM 82×2000 mm
Farebné prevedenia
Inšpirácie
Inšpirácie